Nogometna šola

KOlaz nogometne sole
NOGOMETNA ŠOLA NK RADLJE

Z letom 2000 je v okviru društva s svojim delom začela tudi Nogometna šola NK Radlje.

Šola šteje preko 160 otrok in  ima danes svoje ime v slovenskem prostoru, saj je za nami že veliko tekmovalnih uspehov in igralcev z nogometnimi začetki v njej, ki igrajo vidno vlogo v nogometu, tako v Sloveniji, kakor tudi zunaj naših meja.

Občina Radlje ob Dravi je z izgradnjo novega, modernega nogometnega stadiona in športne hiše Radlje omogočila kvalitetne infrastrukturne pogoje, naša naloga pa je nadaljevati s svojim delom z mladimi in obdržati tradicijo nogometa v Radljah.

Kontaktna oseba:

Bojan Kus

szr@radlje.com

nogometno drustvo
ŠPORTNO DRUŠTVO

Športno društvo Radlje ob Dravi, trenutno vključuje  v svoje delo člansko moštvo, Nogometno šolo s selekcijami dečkov in deklic, ki šteje preko sto šestdeset otrok od petega do devetnajstega  leta starosti, s katerimi  vadi  deset trenerjev s pomočniki,  z ustrezno strokovno izobrazbo.

Tradicija nogometne igre je v Radljah ob Dravi stara že 95 let, še iz časa Sokolskih društev, aktivneje pa so se ljudje z nogometom začeli ukvarjati po drugi svetovni vojni. Nogomet je kljub vzponom in padcem v kraju imel zmeraj svoj položaj.

V zadnjih 23. letih pa je vidno načrtno delo, predvsem delo z mladimi, s pomočjo številnih delavcev v športu – volonterjev. Društvo v svoji družini združuje že preko 500 igralk in igralcev, strokovnih delavcev, volonterjev in simpatizerjev.

Selekcije nogometne šole:

Jubilejno leto 2023

1928 - 2023
95 let nogometa v Radljah

Kot v vsakem dolgem obdobju so bili tudi v obdobju zgodovine nogometa v Radljah ob Dravi tudi slabi, ampak kljub temu več lepih trenutkov in spominov.

Športno društvo Radlje ob Dravi

Dobrava 50, 2360 Radlje ob Dravi